pigus skrydziai

Lėktuvai - viena populiariausių transporto priemonių. Tai - labai greitas, patogus ir, nepaisant karts nuo karto sukrečiančių aviakatrastrofų atgarsių, saugus pasirinkimas, kilometrais sunkiai įsivaizduojamą atstumą įgalinantis pasiekti per rekordiškai trumpą laiką. Turbūt ne kiekvienas, net ir dažnai oro uosto laukimo salėje sėdintis asmuo, galetų konkrečiai įvardinti, kokios avia bendrovės skraido iš Lietuvos? Juk sprendimą sėstis į vieną ar kitą lėktuvą dažniausiai įtakoja ne ant pastarojo šono besipuikuojantis užrašas su pavadinimu. Pigių skrydžių paieškos svetainė pigesniskrydziai.lt atliko lankytojų apklausą ir pateikia rezultatus, apei tai kokios bendrovės skraido iš Lietuvos oro uostų ir kam pirmenybę suteikia keliautojai.

AirBaltic, Ryanair, SAS, Wizz Air, Air Lituanica, Finnair, Brussels Airlines, Estonian Air, Norwegian, Lufthansa... Tai - atsakymas į klausimą, kokios avia bendrovės skraido iš Lietuvos (sąrašą dar būtų galima papildyti keletu kitų, mažiau žinomų pavadinimų). Dažniausiai žmonių apsisprendimas, kurio skrydžio teikėjų paslaugomis pasinaudoti, yra paremtas ne pavadinimo pasirinkimu, bet kitomis, gerokai praktiškesnėmis priežastimis:

skrydžio kaina.

Mitas, jog kelionės lėktuvu prieinamos tik privilegijuotiems, seniai paneigtas. Retą bestebina faktas, jog kai kuriais atvejais lėktuvo bilietas gali būti pigesnis nei autobuso! Tad, natūralu, žmonės ir ieško pigiausių pasiūlymų: šiaip ar taip, kelionė lėktuvo tėra priemonė pasiekti kelionės tikslą, o ne pramoga, už kurią norėtųsi permokėti. Nesvarbu, kokios avia bendrovės skraido iš Lietuvos, neabejotinai pačios populiariausios yra tos kurios siūlo pigius skrydžius.

skrydžio laikas.

Kai kuriems keleiviams pagrindinis faktorius yra skrydžio į priekį ir atgal laikas. Tad, norint reikiamu laiku pasiekti pageidaujamą vietą ar išvengti ilgo bei varginančio laukimo salėje, neretai pasirenkamos šiuo atžvilgiu geriausią pasiūlymą turinčios skrydžių bendrovės (nesvarbu, jog pastarosios kai kuriais atvejais yra brangesnės).

skrydžio kryptis.

Tiesioginiai skrydžiai, natūralu, labiausiai imponuoja keleiviams, tad favoritėmis yra laikomos tos oro linijos, kurios skraidina Lietuvos keleivių mėgiamomis kryptimis be persėdimų. Čia vienareiškšmiškai pirmauja Londas bei Oslas. Tačiau veikia ir sezoniškumo efektas - vasarą dažniau skraidoma į Graikiją, Ispaniją, Italija. Vasara atsiranda ir naujų skrydžių į/iš Lietuvos. Kaip vieną žinomiausių galima paminėti Palanga - Maskva maršrutą. Kuris nepaisant sumažėjusio turistų iš rusijos srauto, vis dar išlieka populiarus.

papildomos sąlygos.

Skrydis lėktuvu susijęs su eile papildomų taisyklių ir reikalavimų, besiskiriančių priklausomai nuo konkrečios bendrovės politikos - kiekvienas renkasi tai, kas jam patogiausia bei ekonomiškai naudingiausia: vienus gali vilioti didesnis leidžiamo nemokamo rankinio bagažo kiekis, kitus - nemokamas ar itin pigus bilietas vaikams.

Taigi, eiliniam keliautojui skrydžių bendrovių pavadinimai dažniausiai yra bereikšmiai. Svarbiausia nauda, kuria pastarasis gali pasinaudoti. Verta priminti, kad prieš skrendant verta pasidomėti aviabendrovės vidaus taisyklėmis. Nes vienose atsispausdinti įlaipinimo talonus nieko nekainuoja, kitose tai gali kainuoti daugiau nei pats skrydis. Taip pat verta pasidomėti kokio dydžio orlaivio salono krepšius leidžiama vežtis nemokamai. Dažnai krepšio dydis skiriasi net tarp pigių skrydžių bendrovių.