Vestuvių dekoravimas – didelis ir įdomus iššūkis tiems, kas nėra su tuo susidūrę. Pirma klaida, kokią daro neprofesionalūs dekoratoriai arba patys šventės rengėjai, tai prisirenka daug skirtingos informacijos iš plataus interneto ir nesugeba suderinti visko į vieną visumą. Dažniausia dekoruoja perkrautai ir padaro dekoro „mišrainę“.Todėl noriu patarti kaip nepasimesti ir išsirinkti teisingą vestuvių dekoravimą.

Štai svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Atsižvelkite į vietą, kurioje švęsite šventę. Tikrai nesirinkite prabanga dvelkiančių dekoro elementų kaimo turizmo sodyboje arba atvirkščiai. Nepuoškite žemų patalpų pakabinamais dekoro elementais, nes jie dar labiau sumažins erdvę. Didelėse erdvėse rinkitės vieną elmentą, bet jo naudokite pakankamai daug, kad erdvė gražiai prisipildytų. Kaip pavyzdį galiu pasakyti, kad jeigu renkatės balionus, tai jau nekabinkite dar ir pompomsų. Jeigu renkatės pompomsus, ar kitus lankstomus elementus, jie gražiau žiūrisi kai yra kelių dydžių bei iškabinėti skirtingais aukščiais.

Pagalvokite, gal jūsų vestuvės turės temą? Tema nulems mažas, bet jūsų vestuves atspindinčias detales. Gal ją įtakos jūsų susipažinimo vieta, laikas, daina, o galbūt tai kuo jūs dabar užsiimate ar kuo gyvenate. Išsirinkite ir šventės spalvas, jos leis nenukrypti pasirenkant vestuvių dekoro elementus bei gėles. Stenkitės visada prisiminti ir remtis tomis spalvomis kai pirksite, nuomuositės ar rinksitės visas vestuvių dekoro detales.

Labai daug reikšmės vestuvių dekoravimui turi sezoniškumas. Atsižvelgiant į tai yra geriausia rinktis gėles vestuviniam dekorui. Kad augalai būtų gražūs ir kokybiški geriau rinktis tuo metu žydinčius bei augančius augalus. Pavyždžiui, pavasario laikmečiui naudokite žydinčias medžių ir krūmų šakas, nes jokiu kitu sezonu tokio grožio negausite. Vasaros laikmečiu gražu rinktis įvairių smulkių ir stambesnių žiedų kompozicijas. Jos gali būti spalvotos lyg vasaros pieva arba būtent tos spalvos, kuri dominuoja jūsų vestuvėse. Rudeniu dvelkiančios vestuvės turėtu alsuoti pilnumu ir derlingumu. Tiks prinokę vaisiai, sunkios, svyrančios gėlių galvos ir augalų kaskados. Žiemos šaltam, bet šviesiam laikmečiui labai gražu naudoti šakeles, konkorėžius, samanėles bei augalus, žydinčius tuo metu. Patarčiau žiemą rinktis įvairių spalvų ir formų amarilius.

Na ir pabaigai, dar vienas, bet labai reikšmingas niuansas, tai finansai. Jūsų skirta pinigų suma vestuvių dekorui apsprendžia visas detales, todėl linkime sėkmės pasirenkant teisingą vestuvių dekorą. Tegul jūsų vestuvės būna savitos ir atspindinčios Jus.