Norite, kad vienas pagrindinių jūsų šventės akcentų būtų fejerverkai? Puiku, tačiau atminkite, kad svarbiausia užduotis yra tinkamas jų išsirinkimas. Tačiau kaip tai padaryti? Jei domina atsakymas į šį klausimą – skaitykite toliau.

naujiejiDar prieš renkantis pirotechnikos gaminius, yra būtina nuspręsti, ar šią pirotechnikos priemone naudositės patys ar patikėsite profesionalams. Jei nuspręsite, kad jums nereikia profesionalų paslaugų, tuomet derėtų atminti, kad negalėsite įsigyti 4 kategorijai priskiriamų fejerverkų. Šiai kategorijai priskiriamus fejerverkus gali įsigyti tik fejerverkų profesionalai, kurie yra apmokyti ir turi teisę rengti fejerverkų šou. Jei norite, kad jūsų šventę papuoštų įspūdingas fejerverkų šou, kurio atšvaitai būtų matomi už kelių ar net keliolikos kilometrų, tokiu atveju kreipkitės į pirotechnikos paslaugų įmonę, tačiau jei norite šiek tiek paprastesnio reginio, rinkitės tarp 2 ir 3 kategorijos fejerverkų.

Kaip žinia, fejerverkai gali būti įvairiausių spalvų. Vis dėlto, žmonės, besiruošiantys vienai ar kitai savo gyvenimo šventei dažnai pageidauja, kad šventės metu domintų tam tikra spalva. Tokiu atveju yra išsirenkama viena spalva. Jei ir jūs išsirinkote vieną spalvą, kuri dominuos jūsų šventės metu, pasirūpinkite, kad ir fejerverkai būtų tokios pat spalvos.

Jei pageidaujate, kad jūsų šventės metu vyksiantis fejerverkų šou truktų ilgai, teks apsirūpinti dideliu kiekiu pirotechnikos priemonių. Jei jums bus reikalingas didelis kiekis tos pačios rūšies fejerverkų, gali būti, kad užsukę į specializuotą pirotechnikos priemonių parduotuvę, nerasite jums reikiamo prekių. Tokiu atveju, neverta nusiminti – tereikia žinoti, kad fejerverkai bei kiti pirotechnikos gaminiai yra užsakomi. Kadangi nuo prekių užsakymo iki jų gavimo dienos gali praeiti kelios ar net keliolika dienų, į specializuotą pirotechnikos prekių parduotuvę užsukite likus bent keliems mėnesiams iki šventės.

Na, o pabaigai – maža gudrybė. Artėjant didžiausioms metų šventės padaugėja žmonių, norinčių įsigyti pirotechnikos gaminių, tad natūralu, kad prekybininkai padidina jų kainas. Jei jūsų organizuojama šventė, kuriai yra reikalingas didelis kiekis fejerverkų vyks likus vos kelioms savaitėms iki didžiausių metų švenčių, pirotechnikos priemones pirkite vasarą. Šiltuoju metų laiku fejerverkų bei kitų pirotechnikos gaminių kainos yra šiek tiek mažesnės, tad pirkdami didesnį kiekį, sutaupysite nemažą sumą pinigų, kurią galėsite išleisti kitiems šventės atributams.