Verslas nuolatos siekia daugiau uždirbti bei plėstis. Tam neišvengiamai reikia didinti klientų ratą bei susirasti tinkamus ir patikimus verslo partnerius. Tam, kad lengviau būtų apie save pranešti bei rasti kolegų su kuriais galima būtų dirbti yra naudojamas įmonių katalogas.

Specializuotose Lietuvos (ar kitos užsienio šalies) įmonių kataloge galima nesunkiai rasti įmonių kurios dirbą tam tikroje jus dominančiose srityje. Įmonių kataloge yra nurodomis kontaktiniai duomenys apie konkretų juridinį asmenį rekvizitai, todėl prireikus galima patikrinti ir dominančios įmonės mokumą.

Įmonių katalogas primena skelbimų svetainė, nes įmonės tarsi skelbimai būna sugrupuotos pagal veiklos sritį bei regioną kuriame veikia. Tai leidžia klientui greitai ir lengvai rasti dominančia įmonę.

Ką daryti norint parduoti daugiau?

Siekant parduoti daugiau prekių ar išparduoti sandelyje susikaupusias prekes verslas dažnai taiko nuolaidas. Nuolaidų kuponai vis dažniau yra platinami ir internetu. Tai leidžia padidinti potencialių klientų skaičių ir atitinkamai parduoti daugiau prekių. Įvairūs nuolaidų koponai būna platinami specializuotose grupinių apsipirkimo portaluose (beta.lt, grupinis.lt ir t.t.) arba vėlgi įdent skelbimą į specializuotą skelbimų puslapį. Kaip rodo interneto paieškų ataskaita skelbimų kiekvieną mėnesė ieško daugiau kaip 100 000 Lietuvos gyventojų.

Tiesa antruoju atveju galima apsieiti be tarpininko, todėl yra galimybė pritaikyti dar didesnę nuolaidą, tačiau visas kupono įsigyjimo procesas yra kiek sudėtingesnis. Klientas privalo susisiekti tiesiogiai su pardavėju, padaryti pavedimą arba atstovybėje susimokėti už nuolaidos kuponą, kurį vėliau galės panaudoti.

Efektyviausiam elektroninės erdvės panaudojimui reiktu apjunkti visus aukščiau minėtus metodus. Pranešti apie save Lietuvos įmonių kataloge, patalpinti populairiausios skelbimų lentose savo parduodamų prekių aprašus, o daliai senesnių prekių paskelbti nuolaidą ir tokiu būdu gauti daug naujų potencialių klientų, kurie antrą kartą taip pat sugrįž pirkti pas jus.