greiti pinigaiTam, kad tikrai žinotumėte jog gaunate geriausią paslaugą, reikia palyginti kelių kelių bendrovių teikiamas paslaugas. Mes jau rašėme apie tai, kad šiuo metu Lietuvoje yra itin populiarios pigių skrydžių paieškos ir palyginimo sistemos. Dabar norėtumet aptarti greitų kreditų (swrafi sesxebi) palyginimą Gruzijoje. Kaip ir pas Lietuvoje ar Latvijoje, Gruzijoje yra tikrai ne viena sesxebi teikianti įmonė, taigi išsirinkti tikrai gali būti sudėtinga. Tačiau čia į pagalbą gali ateiti tokie projektai kaip, kad Sesxebion.ge/online-sesxebi ir trumpose paskolose (iki 30 dienų) besispecializuojanti www.topsesxebi.com. Šiose svetainėse visi norintys gali palyginti skirtingų kreditorių pasiūlymus. Tai itin patogu, nes leidžia sprendimą dėl kredito priimti jį gerai apsvarsčius ir palyginus kelis variantus.

Skolintis yra atskingas reikalas į kurį jokiu būdu negalima žiūrėti atsainiai. Vieną kartą paimtas ir laikus negrąžintas kreditas gali ilgam sugadinti kredito reitingą ir pasekoje daryti didelės žalos jūsų finansiniai reputacijai. Todėl stenkites skolintis tik tiek kiek tikrai galėsite grąžinti. Dažnai žmonės pernelyg gerai vertina savo galimybes ir dėl to ima didesnius kreditus negu galės atiduoti. Tokia praktika vėliau priveda prie išties liūdnų pasėkmių. Todėl svarbu ne tik atidžiai rinktis kredito teikėja, bet ir savi galimybes vertinti kiek skeptiškiau. Jei viską darysite tinkamai, su kreditais jokių bėdų kilti neturėtu.

Gruzijoje yra itin populiarūs mikro kreditai. Tai tokia kreditų rūšis, kai pinigai yra skolinami iki trumpesniam nei vieno mėnesio laikotarpiui, o suma neviršyja pusės vidutinio darbo užmokesčio. Dažniausiai dėl tokio kredito kreipiasi žmonės kuriems iki alyginimo pritrūko šiek tiek lėšu einamosios išlaidoms padengti. Kaip ir mūsų greitieji kreditai, šios paskolos dažnai pirmą kartą yra suteikiamos nemokamai. Tai viena iš priežasčių, kodėl žmonės noriai skolinasi ir per daug nesuka galvos dėl palūkanų. Visos išlaidos dažniausiai sudaro tik banko mokesčiai už pinigų pervedimą bei įskaitymą. Sesxebi yra populiari ne tik tarp jaunų žmonių, bet ir tarp vyresnės kartos.

Gruzijos nacionalinė valiuta Laris yra kiek pigesnė nei Euras. Skirtingai nei litas, laris nėra pririštas prie jokios kitos valiutos, todėl jo kursas nuolatos kinta. Turistai iš Lietuvos pamėgo keliones į šią išties svetinga šalį. Be visa ko mūsų keliautojus čia džiugina ir išties žemos kainos. Net turistiniuose miestuose galima pailsėti kur kas pigiau nei Palangoje. Gruzijos ekonomika nukentėjo nuo 2008 metai vykusio karo su Rusija, per kurį buvo prarasta dalis teritorijos, bet specialistai prognozuoja ganėtinai greitą atsigavimą. Šiuo metu kaip ir dauguma kitų pasaulio ekonomikų - Gruzijos PVM nuolat auga.

Šalies ekonomika yra stipriai įtakojama turizmo bei eksporto. Visi gerai žinome mineralinį vandenį Borzomi, kuris mus pasiekia būtent iš šios valstybės. Regionas kuriame yra išgaunamas šis mineralinis vanduo yra kažkiek panašus į mūsų Druskininkus bei Birštoną, kurie taip pat garsėja savo mineraliniu vandeniu bei čia veikiančiais sveikatingumo centrais.